Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Himni I Flamurit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oooo uuuu
ka ec ca dit
nder kto maleee
bashk me gjingja e
me dele dhe
bylbyla nder zabele
bash kumbojn trojet
gzimet si shqiponja imee

o era lun me barin
o nani nani naio
e fushat lozin o
nani nanio
fusha gaz po derdhet
o nani o lulu bardh
po qelet o nani nai o


Ky tekst u dërgua nga Sureja Beluli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Qelbanix
Publikimi: 03/05/2007


Qelbanix - Himni I Flamurit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Himni I Flamurit".
3. Video është e këngës "Himni I Flamurit", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0