Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Homage To The Sun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Don't be a f**king militant of your own thoughts
If there is no sense on them, belch it out
Changing don't makes you a coward
but it makes you say so loud
I am Living

Homage to the sun
Homage to the sun

Eshte diçka që më jep shumë forcë,
të vazhdoj, të jetoj
Me rrezet e tij me ndihmon
t'ja qi robt mu në pidh


Ky tekst u dërgua nga Pay meQelbanix
Publikimi: 02/11/2008


Qelbanix - Homage To The Sun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Homage To The Sun".
3. Video është e këngës "Homage To The Sun", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0