Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Konkluzioni Buzeqeshje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

kam kërkuar shumë ta di
çfarë e bën këtë gjë të rrijë...
konkluzioni më ndihmoi
që unë ta lë dhe të vazhdoj

s'do ta gjej deri në fund

kaq shumë gjëra që bëjnë nji
dhe këtë e quajnë harmoni
sa çudi si funksionon
gjithë ky lëmsh që na rrethon
konkluzioni më ndihmoi
që unë ta lë dhe të vazhdoj

gjithçka që me rrethon
unë e quaj perfeksion
madje fakti që unë s'e gjej
është pjesë e saj
prandaj unë s'kam faj

ky nuk është ngushëllim,
por është thjesht një konstatim
dhe më çon në këtë konkluzion
që unë ta lë dhe të vazhdoj

më shumë çudi më vjen që buzëqesh
tani që arrita këtu, unë buzëqesh


Ky tekst u dërgua nga DigibroQelbanix
Publikimi: 14/09/2008


Qelbanix - Konkluzioni Buzeqeshje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Konkluzioni Buzeqeshje".
3. Video është e këngës "Konkluzioni Buzeqeshje", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0