Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Tranzit Ne Tranzicion  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Infinit Relativ 2"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tranzit Ne Tranzicion" kënduar nga Qelbanix.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qelbanix i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet