Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Sepse Dita Erdhi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

SE KISHA MENDUAR QË DO TË VINTE KJO DITE
(UNE MUND TE NDRYSHOJ GJITHCKA)
DHE DO TA BEJ KETE SA ME PARE
KJO ESHTE E SHKRUAR, NUK MË NDAL ASGJE
(UNE MUND TE NDRYSHOJ GJITHCKA)
PRISNI SE KENI PËR TA PARE

MBLIDHUNI KUDO QË JENI T'JUA TREGOJ
ME VERTETONI SE UNE NUK MUND T'JU NDRYSHOJ
S'KENI PER T'JA DALE SE ASGJE NUK MENDAL
S'KENI PER T'JA DALE SE ASGJË NUK MENDAL

NUK DO T'JU FAL ME.
KA IKUR GJITHEKJO KOHË
(UNE MUND TE NDRYSHOJ GJITHCKA)
POPULLIN DO TA KTHEJ NË SHTET
DHE SHTETIN NE ZARIN E TIJ
NUK VENDOS ASKUSH PËR FATIN TIM
ASKUSH PER FATIN TIM

DO NDRYSHOJË TANI GJITHÇKA
SEPSE DITA ERDHI
S'DO NDALOJ PER ASNJË ÇAST
SEPSE DITA ERDHI


Ky tekst u dërgua nga Naten diteQelbanix
Publikimi: 01/12/2008


Qelbanix - Sepse Dita Erdhi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sepse Dita Erdhi".
3. Video është e këngës "Sepse Dita Erdhi", por nuk këndohet nga Qelbanix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qelbanix:


Komente 0