Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qenan Selani (Qena)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Qenan Selani
BIOGRAFIA: Qenan Selani (Qena) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Qenan Selani (Qena) publikon albumin "Live 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLive 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Remzi Leka

Ibrahim Kasami

Anton Keraj

Fisnik Ristemi

Premtim Mehmeti

Meti Maloku

Xhezair Elezi (Xheza)

Sabi

Fidaim Aliu

Avdi Mjeku

Tags: Qenan Selani, Qena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet