Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendra
  • Emri i Vërtetë:
  • Qendrim Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Kjev (Malisheve) 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 21 Gusht 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
Këndon kryesisht: R&B

Qendra është këngëtar. Qendrim Krasniqi i njohur si Qendra ka filluar karrieren si kengetar ne vitin 2015.

Kenga e tij e parë është kenga me titull "Mos më thuaj shko". Menjëherë pas kesaj kenge lansoi kengen e titulluar "Koha e femijerise" ne bashkepunim me kengetarin Emir Nexhipi nga Franca e cila e beri me te njohur kete kengetar.

Më datë 9 Nëntor 2015, Qendra publikon videoklipin "Ti Je", në bashkëpunim me kengetaret Fjolla Gashi & Agush Idrizi.

Me pas vijonje kenget "Dy dhimbje" dhe "1 Natë". Kjo e fundit eshte ne bashkepunim me Bukurie Rashanin.

Më datë 10 Janar 2017, Qendra publikon videoklipin "Nese Don".

Më datë 8 Mars 2018, Qendra publikon videoklipin "Ato Ditë".

Më datë 3 Prill 2020, Qendra publikon videoklipin "Zemren E Thyme".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet