Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qëndresa Batllava - Sa Mka Marr Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se un ty te zgjodha me te miren
nder shoqet qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
se nuk ke mem dasht ... Se bashku kaluam
dhe krijuam me t´bukuren dashurii
por pram i vetmuar kujtoj ditet mojj
dhe netet me tyy

Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe un prap kujtoj
e qaj shpirti imm

Sa her qe me merr malli
per met pas ndonjeher ne perqafiim
dal un ne dritare dhe me lot kujtoj
e qaj shpirti imm

Ref:
Ref:
Sa m'ka marr malli met pa
nuk kam dasht me ty me u nda
dit e nat un ty t´kujtoj
dhe kurr nuk do te harroj 2#


Ky tekst u dërgua nga Qëndrim Popova

Qëndresa Batllava - Sa Mka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Marr Malli".
3. Video është e këngës "Sa Mka Marr Malli", por nuk këndohet nga Qëndresa Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:


Komente 0