Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendresa Batllava - Nuk Besoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

me kan thene nese sheh kur nje yll pikon, at deshire qe e ke ta plotson

me kan thene nese sheh kur nje yll pikon me ne fund kete te mire e kam pa

(2x)por nuk qenka e vertet vetem fjale e kot,perseri ne syt e mi ngelen vetem lot

(2x)me kan thene dashuro se ma mire nuk ka,kete te mire me ne fund e kam paa

por nuk qenka e vertet vetem fjale e kot,perseri ne syt e mi ngelen vetem lot

kam besu ne dashuri po prej sot nuk besoj,nje dashni qe e kam pas shpirt e zemer mi lendoi.


Ky tekst u dërgua nga E.b

Qendresa Batllava - Nuk Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Besoj".
3. Video është e këngës "Nuk Besoj", por nuk këndohet nga Qendresa Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:


Komente 0