Më mbaj mend (për 1 muaj)


Qendresa Batllava & Nebahate Batllava - Italia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Italia".
3. Video është e këngës "Italia", por nuk këndohet nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Qendresa Batllava & Nebahate Batllava - Italia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/02/2013

2013-02-27T18:55:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Italia" kënduar nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qendresa Batllava & Nebahate Batllava i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Floriani I Vogel. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

A lejlejlejlejlejlej a lejlejlejlejlejlej a lejlejlelejlelelej lelelelelelej italia me kaxha bana mesevigola bana mesevgiola italia me pavaxha

Ref.. (jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha)

A lejlejlejlejlejlej a lejlejlejlejlejlej a lejlejlelejlelelej lelelelelelej N´Itali po du me shku banamose du me knu N´Itali po du me shku banamose du me knu jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha jasha jasha jasha sa bukur me vasha aaaaaaaa leeeeeeeeeeeeejj lejlejleeeeeeej e du mej knu o hajdeeee jalla me vullnete jalla me vullnete e per shoqnin o hajde o e kalli krejte o e kalli krejte lejlejlejlejlejlejlejlelelelej lelej lelelelej lelelej leeej leleleljMë Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë