Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendresa Batllava - Te Lutem Perendi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mjaftë unë Vujta
në këtë jetë
boll unë prita
udhës shkret...

2xShëngjergj, Bajram
unë kisha shpresë...
se do del të shohë👀
ndojherë


2.
Po të vërteten nuk e di
A më donë,a thua ti

2x.Nuk kamë shoqe
as kusheri...
Që të mi kthen
fjaltë për dashuri

Nji letër do ta qoja unë
të,të them se të dua shumë...

2x.Ka reziqe te kapërcen
Ndorë tonde,desi sa
të vjenë...


Ky tekst u dërgua nga Blerim Kryeziu

Qendresa Batllava - Te Lutem Perendi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Lutem Perendi".
3. Video është e këngës "Te Lutem Perendi", por nuk këndohet nga Qendresa Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendresa Batllava:


Komente 0