Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qendresa Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  114
BIOGRAFIA: Qendresa Demaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Prill 2016, Qendresa Demaj publikon videoklipin "I Huaj". Teksti u shkrua nga vetë Qendresa Demaj. Më datë 15 Prill 2017, Astrit Halitaj publikon videoklipin "A Beson", në bashkëpunim me Qendresa Demaj. Më datë 20 Korrik 2019, Qendresa Demaj publikon videoklipin "Nuk E Di". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Neta

Nevrije Demolli

Diana Preka

Fjorela Forde

Blerinda Bajrami

Arjeta Krasniqi

Eli Tufa

Edona Shala

Fitore Berisha


Tags: Qendresa Demaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet