Më mbaj mend (për 1 muaj)

Moj Mike

Dikur shum heret ne ket jet ste pata njohur aspak gjithnje te mendoja te mbyllur ne vete por jo...se nje dit do jetoja momentet me te lumtura me ty as ne enderr si kisha par.Nese nje dit qaj aty je ne cdo cast per mua,nese un qesh perseri me mua e jeton,dhe dhimbjen qe kam un ne shpirt ti me mua e ndan...
Per cdo gabim me gjen nje rrugdalje per mua nuk je shoqe por je motra ime qe asnjeher se kisha patur,ne ket jet sdo te jem e mallengjuar se nuk kisha nje moter gjaku,por do jem krenare qe te kisha ty motren e zemres sime,shpirtit tim,kur nje dit do jemi larg njera tjetres do te kujtoj me lot ne sy...
TE DUA MIKE E JETES SIME

- poezi nga Qendresa Hoti


- U dërgua nga Qendresa Hoti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente mbi këtë krijim