A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ky Ishte Fati Yn

Ne momentet qe s'te kisha pran mendoja se do te harroja por gjithshka ishte nje mendim i imi,mendoja se kjo zemer sdo te kujtonte, me per ty s'do te qante ishte ai gabimi im.
Pran kur te kam pse e lumtur sjam, pse un me lot ne sy do te shikoj, pse nje fjal smund ta shqiptoj,pse at deshir qe kam per ty s'mund ta shpreh, pse nje heshtje na mbuloi te dy,pse dot se degjoj fjalen te dua nga ti, pse gjithshka mbaroi me lot.
Pse s'mund te jemi bashk kur kaq shum njeri-tjetrin dashurojm,pse dot s'mund te jesh pran meje kur aq shum te kerkoj.
Nje gje na mbetet te dy te themi "KY ISHTE FATI YN"

- poezi nga Qendresa Hoti


- Poezia u dërgua nga Qëndresa Hoti -

Nuk ka akoma asnjë votë






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019