A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mos Besim

Se prisja nga ti zemra ime se nuk do besoje ne ndjenjat e mia,se prisja nga ti se do me beje te qaj kur dikur me premtove se do me beje te qesh kur isha e shkaterruar krejtesish kur shpresat perfunduan per mua,se prisja se ti do me shuaje at pik drite qe me ngjalle dikur,se prisja ti degjoja ato fjal nga ti,se prisja qe do me vesh nje plag ne zemer,se prisja se do ma besh keshtu kur un ne qdo minut mendoja per ty.

- poezi nga Qendresa Hoti


- Poezia u dërgua nga Qëndresa Hoti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019