A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Te Bashkuar

Nese malet digjen e mbushen tym dije shpirti im se un ty do te gjej,nese bora do na mbuloj un me ty gjithmon do te jem,nese jemi larg me trup gjithmon do jem te bashkuar me zemer.
Zemra ime esht atje ku je edhe ti,ti je ne syt e mi kudo qe shkoj kudo shikoj je ti,kjo zemer te do aq shum saqe do te luftoj qe te jemi te bashkuar pergjithmon.

- poezi nga Qendresa Hoti


- Poezia u dërgua nga Qëndresa Hoti -

Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019