Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qendresa Ibishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  46
 • Vendlindja:
 • Basel 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Qendresa Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Gusht 2012, Qendresa Ibishi publikon videoklipin "Tung Ty Ta Boj". Më datë 15 Korrik 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Ku Te Kam O Shpirt", në bashkëpunim me Qendresa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adela

Deborah Dollapi

Ayssel Kristuli

Enia

Klaudia D.

Alba Ymerhalili

Elma

Verona Berisha

Zhorzheta Sota

Dea Rifati

Tags: Qendresa Ibishi, Desa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet