Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Dessa - Zjarr Zjarr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

26/07/2012

2012-07-26T15:33:03+00:00

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

SVFM 2013

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012
ouuu,aaa,aa
te ndjej
te ndjej edhe pse larg une me ty jam
te kam edhe pse sje me prane ti
me ty jam
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetm shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
te dua,te dua une ty shume
me ty dashni pa fund, e jotja baby
kam malle,kam malle se ti je shume larg
ti ti ti nuk je me i imi sic ishe dikur ti
une une une une jam vetem shembellim per ty
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jamlarg larg larg
instrumentaL:
zjarr zjarr zjarr do te ndjej une digjem
larg larg larg jemi une dhe ty baby
zjarr zjarr zjarr ne ajr ne te hidhem
une jam larg larg larg


Më Shumë Këngë Nga Dessa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet