A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Qendresa Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37
BIOGRAFIA: Qendresa Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 11 Mars 2017, Qendresa Shala publikon videoklipin "Falmi Falmi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mihrije Lestrani

Teuta Thaqi

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Irena Ciceri

Selvete Bajrami

Sanije Doberlani

Sela Begaj

Nazmije Demolli

Lendita Mjekiqi

Bukurie Zogaj


Tags: Qendresa Shala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019