Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendresa Millaku - First Class Girl  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Video Produksioni:

Urban Graphics

Pjesëmarrëse në

VFM 2012

Komente

Asnjë Koment

19/11/2011

2011-11-19T10:51:21+00:00Cila femer ndjehet first class girl
Te me ndjeki, put your hands up girl
Hajde merreni ju vec ate...girl, girl
Une jam first class girl
Come into my world, world
Cdo djale e do ate...
Vetem first class girl

S`te shohin si te tjerat,
duan pak nga shija jote
E enderrojne cdo nate
Qe te parat vetem jane

Une jam first class girl
Come into my world
Cdo djale e do ate
Vetem first class girl

Kete here une vij ne kohe
Fenomen mese natyror
Por me mua eja dhe ti, ktu ka feste
Vendi ku cdo enderr eshte realitet

Now we gonna party party party
do me kesh kudo
Nga menyra si te qesh dhe te flas me do
N'stil, lady, vetem per ty
N'stil, lady, dhe e vecante vij

S`te shohin si te tjerat,
duan pak nga shija jote
E enderrojne cdo nate
Qe Te parat vetem jane

Une jam first class girl
Come into my world
Cdo djale e do ate
Vetem first class girl

Jam modeli qe perfaqesoj
Ato qe veten se mbivleresojne
Jo nuk sillen drejte,
s`dashurojne dot kurre
Nese do te jesh perfekt do pune
Edhe sillen naughty, naughty, zemer just chill...
ti nuk do ta kesh problem po te dukesh real

N'stil, lady, qe te t`flasin
N'stil, lady edhe e vecante ti
Me mua eja dhe ti ndiqni momentin
Duart lart ktu ka feste
Vetem first class ladies


Ky tekst u dërgua nga Noizy   saramk
Më Shumë Këngë Nga Qendresa Millaku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet