Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Qendrim Berisha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Qëndrim Berisha e ka seriozisht me muzikën dhe po e dëshmon me publikimin e projekteve. Më datë 20 Maj 2016, Qendrim Berisha publikon videoklipin "Coco". Këngëtari i ri i skenës muzikore lansoi këngën e parë dhe e filloi me këmbë të mbarë karrierën si këngëtar, pasi ky projekt muzikor plot ritëm dhe i finalizuar me një klip interesant, pati një pëlqyeshmëri të madhe. "Coco" është prodhim i Bing Bang dhe studio e së cilit ka bërë tekstin dhe mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Fabiani

Natra

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Gjaksori

Arbinio

Lil Erdi

I Panjohuri

Dora

Tags: Qendrim Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet