Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Berisha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: hip-hop

Qendrim Berisha është këngëtar. Qëndrim Berisha e ka seriozisht me muzikën dhe po e dëshmon me publikimin e projekteve.

Më datë 20 Maj 2016, Qendrim Berisha publikon videoklipin "Coco". Këngëtari i ri i skenës muzikore lansoi këngën e parë dhe e filloi me këmbë të mbarë karrierën si këngëtar, pasi ky projekt muzikor plot ritëm dhe i finalizuar me një klip interesant, pati një pëlqyeshmëri të madhe. "Coco" është prodhim i Bing Bang dhe studio e së cilit ka bërë tekstin dhe muzikën.

Më datë 9 Shtator 2016, Qendrim Berisha publikon videoklipin "Ti Fali Krejt".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet