Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Qëndrim Dani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Skenderaj 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Qëndrim Dani është një shkrimtar. Qysh ne moshe të re filloi të merrej me shkrime te ndryshme, ku më së shumti merrej me poezi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardit Mehmetaj

Premton Kryeziu

Rinor Murati

Leonard Shala

Kristi Bakiasi

Serael

Denis Toçilla

Kevin Çika

Roelio Pane

Gjergj Nikolla

Tags: Qendrim Dani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet