Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Lutfiu - Obsesion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

zgjohem ne mengjes dhe
si gjdoher mendjen kam tek ti
krejt i turbulluar mezi
pres t t shoh un ty
ndoshta sot jam m me fat
plani ri nuk deshton
e zemren ta rembeeej oooo

Por si duket gjithqka
eshte e kot ti as qe me shikon
edhe lulet qe ti dergova
ti po i refuzon
krejt metodat i kam provuar
per t thene sa te dua
por di duket asgje
s'funksionooon

Ref: opsesion m je bere
plasa e zduroj dot m
vaj halli me ty vaj halli me
ty si tja bej se di ooo x2

ooo ooo

kam ra hall me ty moj vajze
e zdi si tja bej
veq me trego se qfar kerkon
per ty veten flijon
henen n tok un do ta zbres
me yjee ta dekorooooj
e ndoshtaa zemren ta fitooooj

por si duket gjithqka eshte e kot
ti as qe me shikon
edhe lulet qe ti dergova
ti po i refuzon
krejt metodat i kam provuar
per t thene sa te duaa
por si duket asgjee s'funksionooon

ref: x5


Ky tekst u dërgua nga KercovarjaQendrim Lutfiu
Publikimi: 13/12/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Teksti: Berkan & Valon Suma
Muz & Ork: Jovan Jovanov


Qendrim Lutfiu - Obsesion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Obsesion".
3. Video është e këngës "Obsesion", por nuk këndohet nga Qendrim Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendrim Lutfiu:


Komente 0