A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Qendrim Lutfiu - Pulsi Qe Ritmon


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2009

2009-03-21T00:12:28

Participating in

Top Fest 6


Ku do që ti të shkosh unë prap do të gjej
Sa i mbylli syt ti tek unë vjen
Beli hollë që ti lakon do ta mbaj pa shtrëngim
Ky vegim s'po duron o syri im.

S'ka ilaq për mua në gjithë këtë botë
Vetëm puthja jote do më shëroj

Ref:
Herët apo më vonë ti prapë do e kërkosh Pulsin e fortë që të ma qetësosh

Herët apo më vonë ndoshta do e kuptosh sa shumë t'adhuron të do ky plus qe ritmon

Me një të shikuar sikur gjithçka më falë
Gjaku më ka vluar o mos më ndal
beli hollë që ti lakon do ta mbaj pa shtrëngim ..
Sa lart ky puls ritmon për ty dashuri

Ska ilaq për mua në gjithë këtë botë vetëm puthja jote do tmë shëroj

Bis (2x)
Herët apo më vonë ti prap do e kërkosh Pulsin e fortë që të ma qetësosh

Herët apo më vonë ndoshta do e kuptosh sa shumë t'adhuron të do ky Plus qe ritmon.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019