Qendrim Pllana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Qendrim Pllana është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shkollen fillore e kreu ne "Pjeter Bogdan" dhe vazhdon shkollen e mesme teknike "28 Nentori" ne Prishtinë. Qendrim Pllana i quajtuar Qendrim Beatbox ka filluar te mirret me muzik prej moshes 15 vjeqare, ku me shum u mirrte me BEATBOX. Më datë 4 Maj 2014, Qendrim Pllana publikon videoklipin "Deri Sa T'jetoj", në bashkëpunim me Geti. Muzika e këngës u punua nga Lyric Master, teksti u shkrua nga Lyric Master, Shkelqim Hoti. Më datë 24 Shtator ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Red Bloody

Vali Kuqi

Albatrit Muqiqi

Petrit Geci

Enur Pakashtica

ESTTO

Gzim Ukiqi

NORD (Rinor Durmishaj)

Yll Limani

Lind Islami


Tags: Qendrim Pllana, Theqendrim

Krijo Një Kartolinë