Më mbaj mend (për 1 muaj)


Qendrim Pllana - Me Ty Dua T'jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Dua T'jem".
3. Video është e këngës "Me Ty Dua T'jem", por nuk këndohet nga Qendrim Pllana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Qendrim Pllana - Me Ty Dua T'jem  (Feat. Mr.mic)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/02/2013

2013-02-21T21:24:44+00:00Verse 1 (Qendrim Pllana)
Edhe sot e njejta storjezemra jem per ty po rreh
gjdo dit ndryshon diqkan'mu lind diqka e re
gjdo qast e mastash ma teper jom tu t'ndjeh
gjdo fjal o e MET me t'pershkru se ti ma e mira je
dashnia per ty nese dekko me dek bashk me shpresen
edhe nese desim na si trupazemrat tona prap gjall mesin

Ref 2xx (Qendrim Pllana)
Me ty dua te jemfatin ne dor ta kem
per mua shum vlenzemra ime ty te ndjen

Verse 2 (Mr.Mic)
Krejt kto fjal po menojmos najqka kom harru
mos harrova me permense sa shume un ty tdu
qe edhe boten me ma jepme kerkon nuk t'kisha ndrru
edhe n'flak hi per tyqe veq ti mos mu lendu
ti ki rendsi n'jet tem zemra jem te ti ka bo ven tash e jotja te un flen

Ref 2xx (Qendrim Pllana)
Me ty dua te jemfatin ne dor ta kem
per mua shum vlenzemra ime ty te ndjen


Ky tekst u dërgua nga  QendrimP
Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet