Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Pllana - Në Zemrën Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Verse 1

Ke pjes e jetes time,gjdo second tdeshta me shum
Gjdo nat mendojsha per t'ardhmen ton,per deshirat
Gjdo dit thoja te dua,ndoshta pak e kam tepruar
Por`kur te kisha n'kraht,thojsha boten e kam ne duar
Ti ke qen ajo arsyeja,per te cilen un kam jetuar
Ti ke mbet,ende shpresa,qe mjep per t'vazhduar

REF:
Ne zemren time,me ska ven per ty
por ti ike pa asnje arsy
Nuk munda ta kuptoja perse ti shkove

Verse 2

Ne ket jet gjdo fillim e kish edhe nje mbarrim
Nje e vertet,mrapa e kish nje pergenjeshtrim
Ti keqkperdore besimin tim,per te me tradhtuar
O zot shum jam penduar,pse kaq shum i kam besuarNuk kemi video për këtë këngë.
Qendrim Pllana - Në Zemrën Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Zemrën Time".
3. Video është e këngës "Në Zemrën Time", por nuk këndohet nga Qendrim Pllana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:


Komente 0