Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Qendrim Pllana - Pse Keshtu Pom Shikon


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/02/2016

2016-02-16T14:27:30Verse 1
As sod nuk është si dje
unë flas ti nuk flet
ti shkon po largohesh
e une po mbes vetë

Po mbes pa ty
se për ty jom ka jetoj
ti pse po shkon
unë nuk mundem tët harroj

E sa kujtime andrra
e dashni e sa vutje
kam në zemer une për ty
do të pres deri
n'vdekje do të dua

Ti ke me mbet nje
dhe vetem nje per mua

REF:
Pse kështu pom shikon
pse larg meje po jeton
pse pa mu po vazhdon
dashuria jonë s'mbaron

Verse 2
As sod nuk është si dje
unë flas ti nuk flet
ti shkon po largohesh
e une po mbes vetë

Po mbes pa ty
se për ty jom ka jetoj
ti pse po shkon
unë nuk mundem tët harroj

E sa kujtime andrra
e dashni e sa vutje
kam në zemer une për ty
do të pres deri
n'vdekje do të dua

Ti ke me mbet nje
dhe vetem nje per mua


Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:

Më Shumë...