Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Pllana - Deri Sa T'jetoj (Feat. Geti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

INTRO : Deri sa....
Dua qe ....
Ter kohen...
Dhe ne endrra te kam gjdo nat

Ref Deri sa te jetoj
Dua qe te jemi bashk
Ter kohen te mendoj
Dhe ne endrra te kam gjdo nat

Qendrim Pllana

Si munde ti te shkosh
Un smunda te te harroj
Un do te dua deri sa te jetoj
2xx

Ti ishe gjithqka per mua e sot gjithqka u shua
Nuk mund ta ndal ket zemer qe per ty po vuan

Ref Deri sa te jetoj
Dua qe te jemi bashk
Ter kohen te mendoj
Dhe ne endrra te kam gjdo nat

Qendrim Pllana

Pa ty un jet nuk kam
Pa ty i humbur jam
Vetmia mua po me vran
2xx

Ishe gjithqka per mua,e sot gjithqka u shua
Nuk mund ta ndal ket zemer qe per ty po vuan

... Nuk e di qa me prit,se di edhe sa
Si dje njejt dhe sot,mka mar malli me t'pa
Sjom msu kshtu mu nda,sa dit kalun
Sa tjera kalojn,e me ty nuk jom un
E kom onderr,ondrra jem me kon ti
Du me mu realizu ondrrat,mu bo bashk na dy
Veq un e ti,se ja vlen me kon me ty
Ti ki vler te madhe,asnjona nuk o si ti

Ref Deri sa te jetoj
Dua qe te jemi bashk
Ter kohen te mendoj
Dhe ne endrra te kam gjdo nat !


Ky tekst u dërgua nga fansi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Qendrim Pllana - Deri Sa T'jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deri Sa T'jetoj".
3. Video është e këngës "Deri Sa T'jetoj", por nuk këndohet nga Qendrim Pllana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:


Komente 0