Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qendrim Pllana - M'fal Zemra Jem  (Feat. EGO)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/12/2018

2018-12-22T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'fal Zemra Jem" kënduar nga Qendrim Pllana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Qendrim Pllana i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Qendrim Pllana:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet