Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qendrime Muçoimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
BIOGRAFIA: Qendrime Muçoimaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Qershor 2018, Qendrime Muçoimaj publikon videoklipin "Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Blerina Todi (Bela)

Valentina Myzeqare

Anida Qarri

Pamela Thellipi

Burbuqe Esti

Ueda Hysa

Liljana Stafa

Meri Gici

Behare Çuedari

Tags: Qendrime Muçoimaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet