Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qoentray Alba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Qoentray Alba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Dhjetor 2017, Qoentray Alba publikon videoklipin "Nuk Lidhem Palidhje". Më datë 24 Gusht 2018, Qoentray Alba publikon videoklipin "Pa Vepra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uki

I Panjohuri

A Link

Bcrazy

Unix

Fida

Lil Erdi

Sllimi

Natra

Bess (Familia Ideale)

Tags: Qoentray Alba


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet