Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Qota
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  18
Këndon kryesisht: hip-hop

Qota është këngëtar i njohur. Dy reperat e rinj, Qota dhe Juli Osmani në klipin me titull “Hajde edhe ti”, kanë luajtur siç duhet pasi u desh vetëm një varg, që kënga të merrrte famën e menjëhershme. Në vargun në fjalë thuhet: “Ta kaloj natën me Dafinën edhe Samantën”, dhe fjala është për këngëtaret Dafina Zeqiri dhe Samanta Karavella. Menjëherë erdhi reagimi i Samantës, e cila e mori me të qeshur dhe shumë sportivitet vargun në fjalë, ndërkohë që nuk pamë ndonjë reagim nga Dafina Zeqiri. Reperi Qota u shpreh: “Sepse shkonte bukur kënga me to”. Djali nga Shkodra thotë ndër të tjera “se janë të dyja seksi”. Po çfarë e tërheq seksualisht tek secila më konkretisht, ai përgjigjet: “Siç thotë edhe kënga që të kaloj ditën, të kaloj natën me Dafinën edhe Samantën, e them sepse të dyja janë të mira e kanë trupa shumë të bukur. Por Dafina më tërheq më shumë. Dua të theksoj se më pëlqejnë vajzat që bëjnë sport, se dhe unë merrem me boks në Firence të Italisë, ku jetoj”, tha ai.

Më datë 2 Gusht 2016, Qota publikon videoklipin "Hajde Dhe Ti", në bashkëpunim me Juli Osmani.

Më datë 21 Shtator 2016, Qota publikon videoklipin "Si Bon Bon".

Më datë 26 Tetor 2016, Qota publikon videoklipin "Ti Me Buze Te Kuqe", në bashkëpunim me Lt-One.

Më datë 29 Nëntor 2016, Qota publikon videoklipin "Bisha Jem".

Më datë 21 Janar 2017, Qota publikon videoklipin "Vetem Euro & Leke", në bashkëpunim me Young Paper & Jc Mendoza.

Më datë 22 Korrik 2017, Qota publikon videoklipin "Jena Dej".

Më datë 16 Shtator 2017, Qota publikon videoklipin "Shkoder", në bashkëpunim me Young Paper. Muzika e këngës u punua nga B2N.

Më datë 23 Shtator 2017, Qota publikon videoklipin "Mirsevjen", në bashkëpunim me Juli Osmani.

Më datë 13 Janar 2018, Qota publikon videoklipin "Melodi".

Më datë 4 Shkurt 2018, Young Paper & Qota publikojnë videoklipin "Jackie Chan".

Më datë 8 Mars 2018, Qota publikon videoklipin "Nan", në bashkëpunim me Megi.

Më datë 21 Prill 2018, Qota publikon videoklipin "Edhe Sa".

Më datë 21 Gusht 2018, Qota publikon videoklipin "Ci Vediamo Al Mare", në bashkëpunim me Megi.

Më datë 5 Janar 2019, Qota publikon videoklipin "Jena Dej 2".

Më datë 17 Maj 2019, Qota publikon videoklipin "Rruga".

Më datë 1 Korrik 2019, Young Paper & Qota publikojnë videoklipin "Freestyle 2019".

Më datë 14 Shtator 2019, Qota publikon videoklipin "Skuadra Jeshile".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet