Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - Misfire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Misfire".
3. Video është e këngës "Misfire", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - Misfire  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Words and music by John Deacon

Don't you misfire fill me up
With the desire to carry on
Don't you know honey that love's a game
It's always a hit or miss
So take your aim
Got to hold on tight
Shoot me out of sight
Don't you misfire fill me up
With the desire to carry on

Don't you misfire fill me up
With the desire to carry on
Your gun is loaded
And pointing my way
There's only one bullet
So don't delay
Got to time it right
Fire me through the night
Come on take a shot
Fire me higher
Don't you miss this time
Please don't misfire
Misfire


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë