Më mbaj mend (për 1 muaj)

Queen - We Will Rock You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

...Buddy, you´re a boy, make a big noise,
playin´ in the street, gonna be a big man some day.
You got mud on yo´ face, you, big disgrace,
kickin´ your can all over the place, singin´:
We will, we will, rock you...We will, we will rock you...
...Buddy, you´re a young man, hard man,
shoutin´ in the street, gonna take on the world some day.
You got blood on yo´ face, you, big disgrace
wavin´ your banner all over the place
We will, we will rock you, sing it ahh We will, we will rock you
...Buddy, you´re an old man, poor man,
pleadin´ with your eyes, gonna make you some peace some day,
You got mud on yo' face, big discrace
somebody better put you back into your place
We will, we will rock you We will, we will rock you...
Everybody...
...Alright...Publikimi: 01/08/2008


Më Shumë Këngë Nga Queen:


Komente 0


Queen - We Will Rock You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We Will Rock You".
3. Video është e këngës "We Will Rock You", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.