Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Queen - The Cosmos Rockin'

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Cosmos Rockin'".
3. Video është e këngës "The Cosmos Rockin'", por nuk këndohet nga Queen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Queen - The Cosmos Rockin'  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00What planet is this, mmmh ?
Let there be rock 'n' roll

It's a Saturday night and I'm home alone
With the music on quiet I'm flying solo
Then my feet start moving to the sound of the beat
Put the music up loud hear it in the street
Then the neighbours start banging on my front door
Throw the door wide open saying what's your point
Come on in let's rock this joint

We got the whole house rocking
We got the whole house rocking
We got the whole house rocking
We got the whole house rocking
We got the whole house rocking
To the mighty power of rock 'n' roll

We dance out of the door, dance into the street
And all the people are swaying to the musical beat
We rock down the road and down to the town
And all the people stare and smile and get down
Then the police man is saying "stop this noise"
But the beat takes over now he's one of the boys
The beat's taken over now he's one of the boys

Come on down let's rock this town

We got the whole town rocking
We got the whole town rocking
We got the whole town rocking
We got the whole town rocking
We got the whole town rocking
To the mighty power of rock 'n' roll

Let's go
Let it roll
Are you ready?
Said are you ready?
The cosmos rocks
Across seven seas through the Panama,
Now they're rockin' on beaches
and they're rockin' in bars
Don't ask me how and don't ask me why
From Miami Beach down to old Bondi
There's a rock 'n' roll fever
in every place
Next thing you know
they'll be rockin' out in space

Come on down let's rock this place
Come on down and
Sock it to me

We got the whole world rocking
We got the whole world rocking
We got the whole world rocking
We got the whole world rocking
We got the whole world rocking
To the mighty mighty mighty power

We got the cosmos rocking
We got the cosmos rocking
We got the universe rocking
We got the cosmos rocking
We got the cosmos rocking
To the might power of rock 'n' roll


Më Shumë Këngë Nga Queen:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet