Më mbaj mend (për 1 muaj)

R-Jan - Jungle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Mix-1

Yehh,Ti po fol per gangsta
amo vet nuk je
Ti po fol per rrug
une nrrug jom le
Pot boj be qe ju
veq keni le
une nuk pot la
mu nxe se jom
veq tu u shpreh
AUDI e BMW,KALLASH e TT
nese veni o dell
dije ki mu pre
jom pare tu njeh
bari tu ngre
na ka bo dhe
weepat n'party
i kom *i nWC
Klliken e nxet
gati me shkrep
Jeta e omel
amo gati me dek
dreqin te veshi
nrrug tu na gjet
melaqen me veti
shpirtin e qet
Mos nrrug tem
se shpirti tflen
nese une shkoj
dosti nuk ta len
Derdh gjak
per rak tem
gjaku neve
nuk na nxen
e hi nrreth ton
ti duhesh
me kan i nem
tmit me automatika
ju po bani minika
bichat me shtiklla
nven tCocos
zgedhin shminka
Tmt jon lladika
prejn si llastika
Rratatata ktu
ski qa she pos Blica
Kqyri punt e tua
mos i kqyr ti tmiat
Ti thirri tmit
ntel. ti bllokojn shpiat
ki pun me mangupa
qe t'bllokohet rruga
nuk din qysh
o puna ti
lshojm Pit Bullat

Ref.X2

Jom shum High
me veti shum mall
(shum mall shum mall)
vi prej mahalles
ku njerzt nuk doken normal
(sdoken normal)
po boj skandal ninstrumental
per juve fatal krejtve vet
une ju dal ( une ju dal)

Mix-2

Mos vet qysh e tek
e din vet
qysh i bojm lekt
A pe don killen?
Ta paketojm ngepek
Mallin mat mir ntreg
tu jetu si beg
ntelefon pala mthrret
doket qe pi
thirri bineqtt
cilido per mu vret
nese ta boj
me gisht PAM
je i dekt
mpresin nqytet
si mu kan
djal hastret
me bakel ndor
PLIS nKryeqytet
per mu je festa
kur ti thej protezat
nese ta prej rrugen
priti dit e zeza
vijat e bardha
si zebra
per mu foln veprat'
Kush jom une
Moti e ceka
syzat e dillit
une skum dal
pi stilit
une kom ardh
pi rillit
edhe ju kom
gju *idhit
Dal pi nentokzimit
per ty jom parimi
ty ta pret menja
une jom mashtrimi
Gjaku nuk falet kurr
ta nxerri shpirtin
me dur
per fyt jom konop
te une kejt
jon furr
trupin kejt gjak
nuk kem qa me hup
hala nuk ki pa
njerzve kryt
tu jav Kup
jena zingjir
nuk mun me na kput
nket loj kush o fut
me neve ka hup
si kurva jote
edhe ti idoll
um ki
apet mu bo marak
une dhipin ta kom *ii

Ref.X2

Jom shum High
me veti shum mall
(shum mall shum mall)
vi prej mahalles
ku njerzt nuk doken normal
(sdoken normal)
po boj skandal ninstrumental
per juve fatal krejtve vet
une ju dal ( une ju dal)


Ky tekst u dërgua nga DiitiR-Jan
Publikimi: 16/12/2016


R-Jan - Jungle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jungle".
3. Video është e këngës "Jungle", por nuk këndohet nga R-Jan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga R-Jan:


Komente 0