Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

R-mali - Dua Te Them  (Feat. Mira Kaloshi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/02/2010

2010-02-25T10:58:57+00:00Mira kaloshi: versi 1

dua qe te jem cdo moment me ty
dua te them te dua vetem ty
dua te te them sa me mungon
dua te them te dua pergjitmon
ishe ti qe me dhe dashurin
me ty un e ndjeva lumturin
ishe ti qe kerkova nket bot
isha me ty kur u ndjeva plot
dua te them mos u largo
dua te them mos me harro
dua te shikoj dhe njeher ne sy
dua qe ti hek lotet ne aty

Mira kaloshi: versi 2

dua qe te kem ty cdo mbremje
dua qe te ndjej aromen tende
dua qe te shof ty cdo mengjes
baby...vec me ty dua te vdes
ishe ti qe me bere te vlej
dua edhe kohen qe ta kthej
ishe ti qe kerkova nket bot
isha me ty kur u ndjeva plot
dua te them mos u largo
dua te te them mos me harro
dua te shikoj dhe njeher ne sy
dua qe ti hek lotet ne aty

R-Mali:

e kam un nje dhimbje po e qes ne leter
noshta ti me don shum po un te du teper
e kam edhe nje palg qe po m´djeg edhe ma shum
edhe pse te du e pranoj qe mori fund
a un dhe ti bashk ne kerkum plot menyra
e tash po du me than se je thjesht ma e mira
dhe cdo sakrific e kam ba un per ty
tash po du me shku edhe kurr mos mu kthy


Më Shumë Këngë Nga R-Mali:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet