Më mbaj mend (për 1 muaj)

R1TO
 • Emri i Vërtetë:
 • Arnit Kabashi
 • Vendlindja:
 • Eferding 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 6 Nentor 1998
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

R1TO është këngëtar. Arnit Kabashi apo R1TO, ka lindur ne Austri.

Më datë 6 Nëntor 2019, R1TO publikon videoklipin "Hana" për ditëlindjen e tij. Teksti i këngës u shkrua nga Etritt. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Genc Prelvukaj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet