Më mbaj mend (për 1 muaj)

R1To - Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shawty e ka thoben e madhe,
Vjen me mu kcen si valle
(Kcen)
Ajo e din jem pa marre
Po m’don mu a pi don paret

Ti je bella si coca
Ti pom bon mu loca
Kur ti kcen dridhet toka
(Toka toka toka toka)

Baby ti m’kalle, hajt thuje qat fjal (yea)
Baby ti m’kalle, un spo du mu nale

Ref.
Haram, me nejt me ty osht haram
Taman, ti nuk je hiq taman
Mama, veq 1 rast ama,
ama, ama, aman

Verse 2:
Ajo m’thir daddy, un ja rroki fort (fort)
Ajo don candy edhe lollypop (pop)
Na dy jena friendzone ama ska stop (stop)
Ti me mu sonte, ki me kon op (op)

A a jena bashk, nese jena bashk hajde dalem jasht
A a po vjen tash, nuk po du me prit mos e zgat
-

Ref.
Haram, me nejt me ty osht haram
Taman, ti nuk je hiq taman
Mama, veq 1 rast ama,
ama, ama, amaaa (2x)
R1TO
Publikimi: 22/07/2021
Teksti: R1TO
Orkestrimi: Bujaa Beats - Cocaina
Video Produksioni: Future Production
Recording And Mix: Future ProductionR1To - Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Haram".
3. Video është e këngës "Haram", por nuk këndohet nga R1To.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0