Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rabit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Rabit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Qershor 2019, Rabit publikon videoklipin "Na Dy", në bashkëpunim me Fjolla Hox. Më datë 11 Gusht 2019, Rabit publikon videoklipin "Konto". Më datë 27 Dhjetor 2019, Rabit publikon videoklipin "Shoqen". Më 6 Janar 2020, Rabit publikon albumin "Nalt Ep"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareNalt Ep (2020)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Natra

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

I Panjohuri

Tags: Rabit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet