Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Rabit - Konto  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/08/2019

2019-08-11T17:39:01+00:00

Këngë e albumit:

"Nalt Ep"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Konto" kënduar nga Rabit.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rabit i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rabit:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet