Radoo
Radoo
Radoo
  • Emri i vërtetë:
  • Erblin Radogoshi
  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Jeton në
  • Zvicër
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Radoo është këngëtar i njohur. Erblin Radogoshi aka Radoo eshte me prejardhje nga Gjakova dhe jeton ne Zvicer.

Më datë 25 Qershor 2013, Premtimi & Radoo publikojnë videoklipin "Relax".

Më datë 29 Janar 2015, Premtimi publikon videoklipin "Qonu Burra", në bashkëpunim me Radoo.

Më datë 25 Tetor 2015, Radoo publikon videoklipin "Fire". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records.

Më datë 25 Qershor 2017, Radoo publikon videoklipin "Cubana". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records.

Më datë 11 Janar 2018, Radoo publikon videoklipin "Ajo".

Më datë 10 Maj 2018, Radoo publikon videoklipin "Per Ty". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records.

Më datë 22 Shkurt 2019, Radoo publikon videoklipin "Bella Mia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0