Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Rajan Kukaleshi - Vetëm Nuk Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Nuk Je".
3. Video është e këngës "Vetëm Nuk Je", por nuk këndohet nga Rajan Kukaleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rajan Kukaleshi - Vetëm Nuk Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Junior Fest 2016

Komente

Asnjë Koment

01/06/2016

2016-06-01T16:45:21+00:00Vetem nuk je

Ne mendje ty te kam,
Je shoqja ime me e mire,
Nje zemer ne vetmi ,
Mendimet shpejte kalojne

Fjale,caste
Ne nje kujtim na cojne,
Tinguj ,ngjyra
Qe bashke me ne vallzojne

(Refreni)

Enderron ne det te kalter,
Fluturon ne qiell te paster,
E vrapojme,vrapojme te dy,
Une e ti

Nje ylber do pershkroj boten,
Si perrale ne te gjithe boten,
Na dhuron vec dashuri.

(Strofa)

Nje vit qe shpejt kalon,
Qe larg na con e na bashkon,
Eja dhe ti me ne,
Ne rrugetim te shkojme.

Fjale,caste
Ne nje kujtim na cojne,
Tinguj,Ngjyra,
Qe bashke me ne vallzojne.

(Refreni)

Enderron ne det te kalter,
Fluturon ne qiell te paster,
E vrapojme,vrapojme te dy,
Une e ti

Nje ylber do pershkroj boten,
Si perrale ne te gjithe boten,
Na dhuron vec dashuri


Komente mbi këtë këngë