Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Rajmond Prenaj - Sdua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sdua".
3. Video është e këngës "Sdua", por nuk këndohet nga Rajmond Prenaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rajmond Prenaj - Sdua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/02/2012

2012-02-09T12:13:03+01:00Sdua te jetoj me me ty ika larg me le vetmiiii sdu te te shoh sdua ika nga une tashe du dikend tjeter
dhe kurr mos kujto se ende te dua une tash kom gjet nje me te mir se tyyyyy

ref:
sdu te te sho sdu te jem me ty sdu qe ket bot te kem afer tyyyyyy sdu ti ndjej puthjet e tua


Ike em le vetmi po me rrenat e tu sdu ti degjoj ti ike nga une e une nga ty sdu te kem afer sdu tedegjoj me rrenat e tu lamtumir nje her e pergjithmoneeeeee


Ky tekst u dërgua nga Rubina
Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente mbi këtë këngë