Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rajmond Prenaj - Pas Nje Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A ka naj pije ,a ka naj shije
Shpirtin me ma de
Pas nje dashurije ,si krism alltije
Zemra ime rreh
A ka naj vend ,ku sme bjen n'mend
se ajo ka ekzistu
Lokalet ne trend rend me rend
i kam vizitu

Shoket e mi shkojna me pi
klube diskoteka
boll kam vujt ,boll hjeka

Shoket e mij shkojna me pi
mos te vuaj askush
qika ka sa te dush .

Ky tekst u dërgua nga  rajmondPublikimi: 28/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente 0


Rajmond Prenaj - Pas Nje Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pas Nje Dashurie".
3. Video është e këngës "Pas Nje Dashurie", por nuk këndohet nga Rajmond Prenaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.