Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Rajmond Prenaj - Do Të Doja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Doja".
3. Video është e këngës "Do Të Doja", por nuk këndohet nga Rajmond Prenaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rajmond Prenaj - Do Të Doja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/02/2013

2013-02-09T13:45:52+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Të Doja" kënduar nga Rajmond Prenaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Riki Sllamniku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Do te doja qe sonte flokt e tua
te shtrihen mbi jastekun tim
do te doja qe sonte ta shijosh romantiken
Nen dritën e qiririt tim
do te doja qe sonte ta shijosh romantiken
Nen dritën e qiririt tim

Do te doja qe sonte t'kem pran vetes
do te doja sonte t'jem me ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoj
vetem mua .. mua dhe ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoj
vetem mua .. mua dhe ty

Dhe do te doja çka s'do doja
te bej sonte me ty
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
une te jem i pari njeri
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
une te jem i pari njeri

Kur Premieres i erdhi fundi
Dhe mengjesi filloj te agoj
me puthe njeher ne faqe me the
"kete nate kurr s'do ta harroj"
me puthe njeher ne faqe me the
"kete nate kurr s'do ta harroj"
me vjen mire qe ma besove
kete gje kaq me rendesi
qe nga sonte me mua e dashura ime
ti hyrë ne boten plot dashuri
qe nga sonte me mua e dashura ime
ti hyrë ne boten plot dashuri

Do te doja cka s`do doja
te bej sonte me ty
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
und te jem i pari njeri
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
und te jem i pari njeriMë Shumë Këngë Nga Rajmond Prenaj:


Komente mbi këtë këngë