A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rajmonda Ademi
  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Rajmonda Ademi është këngëtare. Më datë 10 Gusht 2019, Rajmonda Ademi publikon videoklipin "Dashurine Nuk E Blen Dot".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019