Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ralddi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Ralddi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. ka filluar te shkruaj tekste muzike ne moshen 15 vjec...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

DiabloMC

Keba

Kudd

Itolak

VISS

3K

Lilnigga

Lekssi

Lil Vionzy

Enemy

Tags: Ralddi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet